středa 15. února 2012

SMASH-cestovní deníkVrátila jsem se ze zimní dovolené v Itálii. Byl to úžasně strávený týden.
Už jsem si zvykla, a moji přátelé také, že si vždy píšu na dovolené SMASH. Smash je jednoduše takový cestovní deník. Mám na něj speciální průhlednou kapsu, kde mám ještě lepidlo v rolátku z DM drogerie, nůžky a tenkou fixu.Nosím ho stále u sebe. Protože mám již kroužkovač Zutter, mohu si vyrobit velikost, jakou potřebuji.
Také se mi líbí, že mohu zužitkovat všechny vstupenky, účty, mapky atd. Ty se mi do alba z dovolené vždy nehodí. Doma si smash vyrobím a nazdobím. Hlavně se dají spotřebovat různé zbytky všeho materiálu. Dodatečně pak deník doplním fotkami.
Mám teď ,,smashové období" a tak se můžete těšit na další v létě. Teď už se bohužel nikam nechystám :(.
Tady je malá ochutnávka:
Použila jsem zde moje velice oblíbené razítko od KETY- šití č. G0208 a turisti Další moje velice oblíbené razítko-č.G0243Zde jsou chipboards od  KETY a razítko č.G0189

 Razítko - na cestách č.G0275
Také datumové razítko je velice univerzální, č. G0211Přeji krásný večer
Ája

3 komentáře:

 1. Máš ten smash fakt nádherný, přesně tohle je to, co si představuji pod pojmem "cestovní deník". Už jsem se těšila, až nám smash ukážeš a rozhodně nejsem zklamaná.Tleskám!!! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Je úžasnej!!! Mně jsi zase připomněla, proč jsem si to vlastně po srazu ten cinch kupovala ;-)))
  Líbí se mi to jak obsahově, tak vzhledově. Těším se na další stránky!!

  OdpovědětVymazat
 3. No to je paráda, jedna nádhera. Je super ,že to vážně využíváš i prakticky. Já ten svůj mám uklizený, aby se mi neponičil..Už se moc těším na další.

  OdpovědětVymazat