středa 28. října 2015

Brzy se uzdrav!

Dnes o půlnoci končí první challenge vyhlášená Papercards.cz
Plánovala jsem se také zúčastnit. Přece jen už je to nějaká doba, co jsem se účastnila nějaké challenge ;-) Ale babí léto a přání... Co s ním pak? Nerada dělám něco do šuplíku. A pak mi to došlo.... Má neteř dnes opět zavítala na pohotovost. Jedna nemoc střídá druhou. Tak ji udělám přání a pošlu poštou. I když žijeme ve stejném městě, poštou nic čekat nebude. ;-)Vzala jsem si bílou čtvrtku, kterou jsem ořízla, protože ji budu 3D lepit na bílý základ velikosti A6.


Tentokrát jsem vůbec nevyndala vodovky, ale na skleněnou podložku jsem si otiskla 3 barevné polštářky distress. Razítko plného lístečku jsem si natiskala na podklad. Střídavě jsem ho otiskovala do různých barev a ty i mixovala. Poté jsem natiskla obrysy listů a nápis hnědým stazonem. Do zbytků barev na skleněné podložce jsem přidala vodu a štětcem udělala drobné cákance.

Potom jsem udělala hřbet na základu a nalepila vyšší lepenkou to, co jsem vytvořila.Do vnitřku jsem nalepila čokoládu v sáčku. Doplnila visačkou a bylo hotovo. ;-)


Krásný den!
2 komentáře:

  1. To je moc milé přání. Krásně vyladěné. A určitě udělá radost a přispěje k brzkému uzdravení neteře....Díky za účast v challenge.

    OdpovědětVymazat
  2. Moc pěkné přáníčko. Přeji taky hodně zdraví...je toho teď nějak moc. ;-( Myslím...marodů.

    OdpovědětVymazat