úterý 31. ledna 2012

Krásný den,

všechny vás vítám na novém oficiálním blogu značky KETA. Možná se divíte proč nový. Proč nepokračuji v tom svém, který má již dvouletou historii. Nač nový? Ve svém blogu budu samozřejmě pokračovat. Co scrapovat budu, poběží. Je na něm ale prostor pouze pro mě. Vaše dílka už se mi tam nevejdou. A vlastně tam ani nepatří. Chlubila bych se cizím peřím. A není to škoda, že není žádné místo, kde bychom si mohli ukazovat, jak kdo razítko či chipboard KETA použil? Přicházet s dalšími možnostmi použití...

Takže hlavní náplní tohoto blogu je:
  • sdílet s vámi novinky značky KETA,
  • ukázat jejich použití na námi i vámi vytvořených stránkách, přáníčcích, krabičkách a dalších výrobcích,
  • podělit se vzájemně o různé nápady, vychytávky, videa, návody ze světa scrapbooku z oblasti razítek a chipboards
  • tvořit společně stránky či přáníčka dle zadání, soutěžit,
  • prostě společně tvořit s razítky či kartonem
A co je cílem? Líbilo by se mi, kdybychom spolu vytvořili takové místo, které by bylo nabité energií, nápady a krásnými výrobky. Blog, který byste si rádi spustili, když si chcete odpočinout, potěšit se, něco vytvořit a nenapadá vás, jak ještě vaše razítko použít. Chcete si zdravě zasoutěžit a nějaký výrobek KETA si odnést. Nebo naopak jste použili razítko, tak nápaditě či výstižně, že by byla věčná škoda, kdybyste to neukázali ostatním.

Cíl je to rozhodně ambiciozní. Já jsem ale trpělivá, vytrvalá a pevně věřím ve vás a v tým spoluautorek, které se mnou do toho šly. Gabretu a její význam na tomto blogu představovat nemusím. Její nápady a i jejich realizace jsou fantastické. Jsem moc ráda, že se mnou do toho šla a ani chviličku neváhala. Na její články se už teď těším. Dalším členem našeho týmu by se měla stát Andrea. Poznala jsem ji v Liberci, kde mě okouzlila. Miluje scrap, stejně jako my ostatní. Její způsob tvoření je velmi osobitý. Cokoliv jí dáte do ruky, použije. Ale výstižně. Má pro scrapbook cit. Je to nová neokoukaná "tvář" a já jsem moc ráda, že se k nám přidá. Jako jistě další z vás.

Hezký den vám všem.

1 komentář:

  1. Super nápad, gratuluji k novému blogu a těším se už na články.

    OdpovědětVymazat