pondělí 25. dubna 2016

Hory pro bráchu


Každý rok jezdíme v zimě na hory a můj manžel pak ještě jednou s dětmi a mým bratrem jedou  na jaře na ledovec. Tyto chvíle si maximálně užívám.
Na památku jsem bráchovi vyrobila minialbum. Dostane ho, až bude mít k čemu, takže asi až na Vánoce nebo k narozeninám v únoru. Takhle v předstihu jsem ještě nikdy nebyla, ale potřebuji si začít škrtat restíky.

Začala jsem polepovat a zdobit oboustranné papíry ze sady Galeria Papieru 12x12. Rozřezala jsem je na 4 čtverce a snažila jsem se kombinovat pouze tuto sadu a k tomu ještě pár jednobarevných papírů.
Pak jsem si vyrobila z pevného černého papíru harmoniku na výšku 15 cm, podle počtu stránek. Tu jsem si naohýbala na řezačce. Jen jsem vyměnila řezák za ohýbací. Slepila jsem si asi 1 cm ohyby k sobě a takto připravený korpus jsem nalepila na větší kus stejného papíru, který byl po stranách o něco delší, aby se dal dobře vlepit na vrchní a zadní karton. Udělala jsem si takový hřbet, kam jsem vlepila hotové stránky. Pozor-je potřeba mít harmoničku opravdu pravidelnou, aby  všechny stránky dokonale lícovaly.
Z vnější strany jsem nalepila kartonové desky a zevnitř jsem vlepila stránku na začištění.
Mezi stránky jsem ještě vlepila stužku na zavázání albíčka.

Používala jsem razítka Keta a také chipboards.

Na první stránce je zmíněná partička před odjezdem.
Cesta autem.
Zapomněla jsem jim přibalit opalovací krém a takhle to bohužel dopadlo :(.Použila jsem zimní razítko Keta a to jsem vystřihla a nalepila na stránku.Od Markéty jsem dostala nádherné osobní razítko s mým oblíbeným fontem.


Krásný den
ÁJA

3 komentáře:

  1. Ájo, ty jsi nekonečně pracovitá, šikovná a kreativní,nepřestávám tě obdivovat. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Tvoje albůmky prostě nemají chybu. :-)

    OdpovědětVymazat