středa 9. března 2016

Smash do SkotskaLetos v květnu se chystám s manželem,bez dětí, na poznávací zájezd do Skotska. Skotsko mě vždy lákalo a po shlédnutí seriálu Outlander, jsem se do Skotska přímo zamilovala. Lepší seriál jsem nikdy neviděla, můžu jen doporučit. Budou ho shodou okolností nyní dávat od března na Primě. Bude dabovaný, já doporučuji shlédnout verzi v originále s titulky. Je to natočené podle knih od Diany Gabaldon, mimochodem také skvělé čtení.

Na zájezd se připravuji s předstihem, co u mě nebývá zvykem.
Použila jsem na výrobu nádhernou sadu oboustranných papírů. Tu jsem kompletní koupila za super cenu 9,90 euro v Německu. K tomu jsem použila papíry v přírodní barvě a také PL kartičky a insta kartičky téže sady. Ty jsem měla doma již delší dobu.
Smash je velikosti asi A5. Je to pěkný tlusťoch, dost mě to bavilo a tak jsem se nějak neudržela a přidávala a přidávala.:)
Na vrchní a zadní stranu jsem použila karton, který jsem polepila.Na vrchní stranu jsem vlepila kloboukovou gumičku a smash je tak možné zavřít. Dost praktická věc na cestování. Chipboards písmena KETA jsem obarvila razítkovací barvou a natřela krakelovacím lepidlem. Desky jsem  trochu nazdobila razítky KETA.
Každý den budu mít připravenou kartičku s datem a místem pobytu, také tam bude možné zapsat počasí. Zatím jsem nalepila první, ostatní budu lepit podle toho, jak se hodně rozepíšu. Podle připravených stránek mám co dělat. Kombinovala jsem různé velikosti papírů, také jsem tam přidala PL kartičky a insta kartičky. Použila jsem také nějaké stránky z deníku, který jsem kdysi dostala od Gabrety z Nanu Nana. Oboustranné papíry jsou nádherné samy o sobě.

Také do svých deníků připravuji různé kapsičky  na vstupenky a účtenky. Tato je vyrobená z jednobarevného papíru a nazdobená. Vlastně jsou tam kapsičky dvě.Také mám ráda různé obálky. Do těch je možné uschovat poklady.
Na poslední stránku si vždy zapisuji, co jsme kde utratili. Tady mám kartičku, na kterou to budu zapisovat.

Krásný den
ÁJA
PS: Na Outlandera se určitě podívejte, hraje tam moc velkej fešák :)

2 komentáře:

  1. Parádní smash! A přeji krásnou dovolenou!

    OdpovědětVymazat
  2. Překrásný smash!!!! Do toho je až škoda psát. ;-) Skotsko si to ale zaslouží. ;-) Užijte si to !!!!

    OdpovědětVymazat