sobota 17. prosince 2016

40+40=80

V červenci slavili naši výborní kamarádi 80. Tedy 2x 40 let. Pořádně jsme se na oslavu připravili. Kromě společného dárku jsem vymyslela, že vyrobíme celá naše banda takové album na památku.
Koupila jsem již hotové SNAP album a zároveň do něj sadu folii. Byly tam namíchané různé typy.
Některé stránky jsem nechala jen tak, volně.


Protože se ode mě album očekává, chtěla jsem je překvapit a ,,donutila,, všechny, aby vytvořili jednu stránku. Postupně jsme se scházeli u  mě doma na půdě. Někteří měli problém tam vylézt, ale nakonec to všichni zvládli.
Nikomu jsem nenutila, jak mají tvořit, vybrali si fotky a jen s mou malou radou vytvářeli doslova nádhery. Každý pak na přiloženou kartičku z PL sady napsal své blahopřání k narozeninám.

Jeden náš kamarád vytvořil tuhle srandovní fotku. Použil foto nějaké babičky a dědečka, naše kamarády trochu zestaršil a napasoval hlavy na cizí těla :).
Další kamarádka se na to opravdu připravila. Našla si  předlohu a podle té to liftla.
 Moje stránka.
Takhle jsme psali přání na kartičky.


Další moje.Tuto stránku vytvořil můj manžel. Šíleně jsme se u toho nasmáli. Tady jsem se snažila hodně radit, pořád se bál udělat si z nich srandu. Měli jsme dvě stejné fotky, tak jsme je také použily, nic se ve scrapu nevyhodí.

Stránek i kartiček bylo více, ale některé nejsou publikovatelné. Jsou to takové naše ,,inside jokes,,...jak by řekly moje děti :).
Použila jsem hodně razítek a také chipboards KETA:


Album mělo neuvěřitelný úspěch. Podávalo se z ruky do ruky a všem se moc líbilo. Byla jsem za hvězdu, že jsem to vymyslela.

Krásný den
ÁJA

1 komentář:

  1. Moc pěkné a nápad ještě lepší, jak jsi každého donutila, vyrobit stránku ... oslavenci museli mít určitě radost. Tleskám ...

    OdpovědětVymazat