středa 1. července 2015

Smash na Mácháč popáté

Už se nám to blíží...za chvilku odjíždíme na Mácháč. Již popáté a stále nás jezdí víc a víc. Nikdy nesmím zapomenout doma vyrobený smash. Mám ho potom  jako vodítko při výrobě alba z dovolené.
Opět jsem se snažila, aby byl v přírodních barvách a tak trochu stylový. Proto jsem použila chipboards, které mám od Kety přímo pro tuto dovolenou vyrobené.
Jedeme pouze na čtyři dny, takže to není žádný tlusťoch. Hned v úterý, až se vrátíme z Mácháče, tak vyrážíme na pár dní do Berlína. Jedeme vlakem, protože naše děti neví prakticky, co to vlak je  :).
Tam už si připravuji smash trochu jiný, daleko hezčí a pro mě trochu netypický.Natiskla jsem si pár razítek, abych pak měla případně na dozdobení.


Hezký prázdninový den
ÁJA

3 komentáře:

  1. Krásný smash. A jelikož jsem držela v ruce originál "smash" , musím říct, že ho máš hezčí, než je ten americký ;-)

    OdpovědětVymazat
  2. To je úplna parada, kdybych nemela denik tak to taky zkusim. Mozna ze tp vlastne zkusim i tak ale urcite se mi to takhle nepovede. A ta razitka jsou super. Uplne mi tenhle Vas clanek zprijemnil odpoledne :-) Děkuju karolina

    OdpovědětVymazat
  3. To je úplna parada, kdybych nemela denik tak to taky zkusim. Mozna ze tp vlastne zkusim i tak ale urcite se mi to takhle nepovede. A ta razitka jsou super. Uplne mi tenhle Vas clanek zprijemnil odpoledne :-) Děkuju karolina

    OdpovědětVymazat