středa 15. července 2015

První "příloha" prázdninového deníku


Jsem zvyklá nám z cest psát podrobné zápisky. Píši je většinou večer, když už všichni odpočívají. Nebo ráno, než vyrazíme... Nebo po obídku. Nikdy ne přímo "v průběhu zážitku". Možná by to ani pak nebylo publikovatelné ;-))) Jsme dost emotivní a impulsivní rodina a potřebujeme velmi často chladnout ;-)) Ráda si deníky zpětně procházím a taky to ubírá dohadům. Člověk totiž zapomíná a co je psáno, to je dáno. ;-)
 
Protože jsme si tohle léto naplánovali výživně, zapisuji pořád :-D Rozhodla jsem se tedy udělat 2 deníky. Jeden dovolenkový a druhý prázdninový. Ovšem v prázdninovém jsou mi na některé víkendy chlívky málo, takže jsem si udělala další oddělovače stránek a vložila jsem je na konec deníku.
 
A tady je první příloha našeho prvního prázdninového víkendu v Zell am See.
 


Nemůžu si pomoct, ale moje nejoblíbenější dnová razítka G604 jsou tyhle dymo . A taky si ty nová šetřím na dovolenou ;-) Výhoda připravených a natištěných razítek je, že je můžete použít i příští rok. Takže já jsem jen vytahovala z krabiček nápisy, které se mi zrovna hodily. ;-) A opět dymo nápisy najdete téměř všude ;-)


Věrným společníkem dymo razítek jsou nová vlaječková :-D Tuhle kombinaci asi budete vídat celé prázdniny ;-)


Ani stopy nemůžou samozřejmě chybět. K tomu sem tam nějaký cákanec.


Výhodou desek, které jsem na deník použila je, že se jedná o standardní formát. Tudíž si snadno koupíte obaly s přesnými dírami. Já jsem si koupila A5 plastové obaly. Jeden jsem si ustříhla a slepila pouze washi páskou a vznikla mi tak přesně padnoucí kapsa na mapu.


Jelikož poslední stránky už jsem dopisovala doma, použila jsem i nová malá deníková razítečka. Trochu tu masu textu roztrhaly. Ač jsem na dovolenou z váhových důvodů razítka vézt nechtěla, těmhle, malinkému bloku a malému polštářku asi místo najdu. ;-)


No a přílohu jsem zakončila stránkou jen s fotkou, která mluví za vše ;-) Takhle si náš syn užívá cesty. Ten pohled směřuje na tablet umístěný na mé opěrce. ;-) Nezbývá než to přát. Mně cestu jako dítěti zpříjemňovaly jen hašlerky. ;-)
Na téhle stránce jsem použila nové razítko "Fotografie, která řekne víc než tisíc slov". To by mělo být v prodeji stejně jako velkoformátové a piktogramové v příštích dnech.

Krásný den

Žádné komentáře:

Okomentovat