neděle 24. února 2013

Album z hor-5

Po delší době jsem zase pokračovala v albu z dovolené z Itálie, kde jsme loni trávili zimní dovolenou. Je to milé, vidět v televizi místa, kde jsme si to loni užívali. Ve Val di Fiemme se totiž koná letošní MS v lyžování.
Také jsme si užívali na sjezdovkách velké množství sněhu. Zrovna ten den ho napadlo opravdu hodně. Někteří s ním měli co dělat :).
Čekala jsem na nová razítka od KETY a hned jak mi dorazily, tak jsem je natiskla na moje stránky.Přeji krásnou, klasickou zimu. Ať nám ten sníh ještě chvilku vydrží.
Ája

2 komentáře:

  1. Máš to moc krásné, také už se těším, až použiju nová razítka, jenom čekám, až mi přijde cling pěna. A přání ohledně sněhu máme stejné, musí ještě vydržet do půlky března!!!!!!!!!!!!! To máme totiž prázdniny!!! :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Úžasné stránky. Pro mě k zimním fotkám v dost atypických barvách a o to víc se mi líbí. Je vidět, že jste si to užili. ;-)
    Jinak všichni už snad od půlky ledna křičí, kde že je to jaro, ale co jiného v únoru čekat - snad ne, že pokvetou šeříky... :-) Zima je moje nejoblíbenější roční období, tak mám radost, že konečně od někoho čtu, že má sníh ještě vydržet. ;-)

    OdpovědětVymazat