středa 29. srpna 2012

Dárek pro babičku

Jsem hrozná ostuda. Už scrapuji tři roky a ještě jsem pro babičky neudělala vůbec žádné album vnoučat. My máme plno alb, naši přátelé taky a babičky nic. Chtěla jsem stihnout narozeniny v srpnu, ale bohužel jsem neměla dostatek fotek. Tak to plánuji na vánoce. Snad to již vyjde.
Album je z nějakého nepotřebného, reklamního šanonu. Má velikost A5. Je to ideální velikost. Měla jsem ho doma připravený už asi rok :(. Desky jsem polepila. Album se zavazuje stužkou, aby se neotvíralo a tím se neničilo.Na této stránce jsem použila razítko č.G0239. Je to pouze část razítka. Velice často ho využívám.
Taky jsem zde použila milý dáreček od Vonver- razítko foťáku na smršťovací folii.Zítra se můžete těšit na další stránky, kde jsem mohla již použít nová Ketina razítka.
Krásný den
Ája

2 komentáře:

  1. Teda Andrejko, ty jsi pilná. Foťáček jsme dostaly od Vonver o víkendu a ty už ho máš na stránce!!! Obal i stránka jsou moc pěkné, těším se na další.

    OdpovědětVymazat
  2. jsi fakt rychlík :-). Moc se mi líbí takové malinké blbinky jako je holčička na brads uprostřed kytky :-) ( mno, já si včera teprve uklidila věci ze Žatce a ty už je máš na stránce! :-O )

    OdpovědětVymazat