pondělí 23. července 2012

Vyrážíme na dovolenou

Tak jsem se konečně dočkala.... Tenhle rok byl tak hektický, že dovolenou si opravdu zasloužím. ;-)
Naše letošní dovolená bude akční. Hooodně akční. Manžel připravil program  tak, že během 14 dní budeme možná 2x stanovat na stejném místě. Takže o zážitky nebude nouze. A ani fotky. Vzhledem k tomu, že navštívíme obrovský počet míst, rozhodla jsem se pořídit si smash. Ale žádný dopředu připravený...Prostě ho budu vyrábět na cestách. Na půdě jsem našla hooodně starý kosmetický kufřík. Vyčistila jsem ho a naplnila nejnutnějšími pomůckami. V práci jsem si nechala nařezat silnější papíry bílé formátu A5 a desky z kartonu. Doma jsem si udělala díry mašinkou a provizorně do nich dala kroužky. Po návratu to sváži. Chystám se vkládat letáky z hradů a míst....Jak jsem tak balila, přemýšlela jsem, jaká razítka vlastně budu potřebovat a ...spousta mi jich chyběla. Tak jsem narychlo vymyslela a jakmile dorazím z dovolené a se mnou i kolegové, kteří je vyrábí, hned si je budete moci koupit i vy. Určitě jich pár ještě přibyde, protože nápady zcela jistě dorazí a potřeba také ;-)Včera večer jsem si už připravila první stránku, kterou vidíte vedle kufříku. Na ní je použité razítko odjezd. To bude součástí razítka výše. Rámeček a slova, která do něj jdou dotisknout.V další várce je taková cestovní všehochut ;-)A samozřejmě jsem si potřebovala doplnit piktogramy ;-) Piktogramy s počasím už jsem nestihla, ale určitě v srpnu dodělám.
Jsem připravena. Za chvilku i v práci skončím a ve 3 hodiny vyrážíme.

Krásné léto vám všem.
PS: To album Francie 2009 jsem dokončit stihla, ale už ne vložit ;-)

8 komentářů:

 1. Nakoukla jsem...a ejhle! Piktogramy jsem Ti na skypu pochválit nestihla, tak to zvládnu tady s těmi ostatními: rozhodně se řadím do fronty, některá razítka mě hooodně lákají! (Travel) journaly asi budou ten správný typ "alb", který mě chytne... ;)
  Užij si dovču a těším se na zážitky! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Šťastnou cestu a užijte si náležitě dovču! Jo a ty další razítka vypadají móóóóc dobře..... :o)))

  OdpovědětVymazat
 3. Také přeji šťastnou cestu a spoustu krásných zážitků!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Přeji krásnou a pohodovou dovolenou, razítka super, moc se těším

  OdpovědětVymazat
 5. Razítka jsou geniální!!! Krásnou dovolenou přeji!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Přeji báječnou dovolenou plnou zážitků. Razítka jsou úžasná, já dnes poslala vyvolat fotky ze Slovenska a až přijdou tak budu dodělávat deník, který jsem si psala (plus lepila pohledy, vstupenky) na dovolené.

  OdpovědětVymazat
 7. Krásnou dovolenou a hodně krásných zážitků!!!
  Razítka jsou supr..už se na ně těším!!
  A taky jestli nám necháš nakouknout do Tvého smashe...po příjezdu ;)
  Kamča

  OdpovědětVymazat
 8. Přeji krásnou dovolenou! A budu v zástupu těch, co ta nová razítka budou určitě potřebovat :-)

  OdpovědětVymazat