úterý 8. května 2012

Španělské minialbum

Protože už mě nebaví dělat album z minulé zimní dovolené (chybí jen dvě poslední stránky) a protože jsem si musela  nechat vyvolat nějaké fotky na sraz v Lukách, začala jsem vyrábět album z loňské dovolené ve Španělsku. Začala jsem již na srazu, tam se měla dělat 30 stránka, ale já to trochu bojkotovala a dělám minialbum.
Na každé dovolené se snažíme hodně cestovat, půjčíme si auto a já nastuduji, kam se pojede. Tentokrát jsme se více váleli, bylo totiž hrozné vedro. I tak jsme ale podnikli nějaký ten výlet.
Opět jsem začala nejprve hlavní stránkou. Použila jsem tam starý pásek, aby se album dalo zavřít. Budu ho kroužkovat na Zutteru, ale protože mám kroužky menší, než bude album, tak to vyřeším tím, že udělám několik částí naší dovolené. Budeme mít tedy několik albumů z jedné dovolené. Jsem zvědavá, kolik to nakonec bude :).Na hlavní stranu jsem použila razítko č.G0238 a písmenka č.3, která jsem nabarvila razítkovací barvou a potřela lepidlem Glossy Accents.Zde je nové razítko č.G0330 a chipboard - foťák, který jsem dostala od Kety na srazu v Liberci.
Na visačce je natištěné razítko z cestovní  sady- letadlo a také nové razítko - kolečko.


Děkuji za nahlédnutí a přeji krásný večer.
Ája


2 komentáře: