pondělí 16. dubna 2012

Sbalili jsme kufříček....

Nedávno jsme se loučili v práci s kolegyní, která odcházela za novou zkušeností a na mě bylo vytvořit k této příležitosti přání.
Volba padla na přání zosobňující starý odřený kufr, polepený nálepkami z cest - pracovních.
Na základ jsem použila černý papír s barevným jádrem, který jsem odřela smirkovým papírem
Pro zdůraznění účelu jsem "odrbanou" nálepku přelepila novou - s optimistickým heslem ( Ketino razítko G0315 ). A vše je přepásáno popruhem s přezkou.


Pro interiér kufříku jsem použila rámečky z vlnité lepenky upravené bílou  a hnědou akrylkou.  Dozdobila jsem "drátěným pletivem" ve stříbrné barvě, sponkami, kytičkami, kamínky a různě smotanými provázky. Použité je i razítko G0319.
Fotku jsem pro tento účel zestaršila - alespoň si můžeme myslet, jak jsme stále svěží i po 150 letech.Obě poloviny přání jsou spojeny kovovými pantíky. Měla jsem sice představu něčeho méně robustního, a upřímně, i lépe funkčního.


Ale mám dojem ,že v této kombinaci to rušivě nevyznělo.
No a co se týče té funkčnosti - co by jste chtěli od starého kufru?

Pohodové tvoření přeje

Elion

5 komentářů:

 1. Tak to je paráda!!! Zírám tady na kufřík a fakt vypadá jako ten šíleně starý a ošoupaný "lepeňák". Ten černý papír je dokonalý. A dokonalé je i celé přáníčko, Moni, opět jsi nezklamala!

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, Mončo, to je super.... zrovna jsem byla požádána o přání k odchodu do důchodu a jsem bez nápadu... páč je pro chlapa.... Smím použít?:o)

  OdpovědětVymazat
 3. Zase nádherné, nápadité, jako vždy :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezké přáníčko a zastaralá fotka se k němu hodí.

  OdpovědětVymazat